All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Durable Password Door Lock , App Controlled Door Lock With Emergency Mechanical Key
| Lock Material: | Zinc Alloy With Chrome Plating |
|---|---|
| Unlock Mode: | Mobile Phone, Password, Mechanical Key |
| Password Length: | 4-8 Digits |
Fashion Design Password Door Lock High Security APP / Mechanical Key Control
| Model: | UL-110BL |
|---|---|
| Power Supply: | 4PC 1.5V AA Alkaline Batteries |
| Power Lifetime: | 12-18 Months |
Bluetooth Full Smart Home System Finger Touch Keypad Password Door Lock
| Model: | UL-110BL |
|---|---|
| Unlock Mode: | Mobile Phone, Password, Mechanical Key |
| Working Temperature: | 0 Degree-70 Degree |
Contactless Fingerprint Door Locks For Your Home , Bluetooth Entry Door Lock
| Model: | UL880 |
|---|---|
| Material: | Zinc Alloy |
| Enrolling Speed: | <0.5 S |
Residential Smart Wireless Keypad Door Lock With Ultra Thin Panel And Handle
| Bluetooth Standard: | Bluetooth 4.0 BLE |
|---|---|
| Fingerprint Sensor Type: | Semiconductor |
| Low Power Alarm: | 4.8V |
Hidden Keyhole Remote Control Password Door Lock with Low Voltage Warning
| Model: | UL-580 |
|---|---|
| Unlock Mode: | Fingerprint, Password, Mechanical Key |
| Password Length: | 10 Digits |
PIN Code Password Door Locks Fingerprint Identification Easy Setting
| Model: | UL-300BL |
|---|---|
| Power Supply: | 4 Pcs 1.5v AA Alkaline Batteries |
| Lock Material: | Zinc Alloy With Chrome Plating |
Hot Selling Password Keypad Residential Door Lock with Deadbolt Button
| Model: | UL-580 |
|---|---|
| Lock Material: | Zinc Alloy With Chrome Plating |
| Power Supply: | 4PCS 1.5V AA Alkaline Batteries |
Password and Fingerprint Door Lock with Low voltage Warning Function
| Model: | UL-580 |
|---|---|
| Lock Material: | Zinc Alloy With Chrome Plating |
| Unlock Mode: | Fingerprint, Password, Mechanical Key |
Zinc Alloy with Chrome Plating Casing Security Password Door Lock
| Lock Material: | Zinc Alloy With Chrome Plating |
|---|---|
| Unlock Mode: | Fingerprint, Password, Mechanical Key |
| Power Supply Voltage: | 5V-DC6V |


