All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ wifi biometric attendance system face recognition ] match 18 Products.
Face Access Control System Weigand Signal with Video Intercom and QR code function WIFI TCP/IP
| APP Control: | Video Intercom Function |
|---|---|
| Display: | 5 Inch Touch Screen |
| Face Capacity: | 6,000 |
Biometric Fingerprint Access Control and Face Biometric Time Attendance System with WiFi/TCP/IP/USB port FA220
| Type: | Fingerprint And Face Access Control System With Relay |
|---|---|
| Display: | 2.8inch Touch Screen |
| Face: | 800 Faces |
Biometric Time Recording and Door Access Control System/Face Recognition Time Attendance Terminal with Battery(uface)
| Model: | FA1-H |
|---|---|
| Camera: | High Definition Infrared Cameras |
| Display: | LCD Display: 4.3" TFT Touch Screen |
Facial Recognition Access Control System and Fingerprint Time attendance with WiFi Function Support RFID Card Function f
| Display: | 5-inch Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity: | 6,000Faces |
| Fingerprint Capacity: | 6,000FPS |
Portable Handheld Face/Fingerprint/Card Biometric Time Attendance System 4G WIFI Wireless Android 10.0 Horus H1
| LCD Screen: | 5.5 InchIPS LCD HD Display(720*1440) |
|---|---|
| CPU: | 64bit Octa-core Cortex-A73 CPU,2.0GHz |
| Storage: | 4GB RAM/64GB ROM,Micro SD Card(max 256GB Expansion) |
Iris and Face Access Control System Eye Scanner Time Attendance and access control system with TCP/IP Free Software
| Case Material: | Aluminum |
|---|---|
| Verification Mode: | LRIS Recognition |
| Work Mode: | Standalone /Network |
4G Biometric Time Attendance System
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Face Recognition Biometric Time Attendance And Access Control System with Web Software FA1000
| Display: | 4.3 Inch HD Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity: | 500 |
| Card Capacity: | 1,000 |
Face Recognition system Biometric Time Attendance System and access control with web software attendance
| Model Name: | FA2000 |
|---|---|
| Description: | Speed Face Access Control And Time Attendance Terminal |
| Face Capacity: | 1,500 |
Biometric Time Attendance System and RFID Card/Face Recognition Access Control System with WiFi Function S220
| Type: | Face And RFID Card Access Control System With Relay |
|---|---|
| Display: | 2.8inch Touch Screen |
| Face: | 800 Faces |


