All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
Waterproof Keypad Access Control Proximity Reader
| Model: | A812 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Alarming Time: | 1-99s (setting) |
Keypad RFID Card Reader , 13.56MHz Card Access Control Rfid Reader
| Card: | 13.56MHz Card Reader |
|---|---|
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
| Output Format: | 26/34bit Wiegand (default) |
Fingerprint and RFID Card Access Control Reader Support Password and BT TUYA APP
| Type: | Fingerprint+ID Card+PIN, Fingerprint+IC Card+PIN, Fingerprint+ID Card+PIN+TUYA, Fingerprint+ICcard+PIN+TUYA |
|---|---|
| Feature: | Access Control System |
| Application: | Indoor |
Fingerprint and RFID Card Access Control Reader Support Password Waterproof IP65
| Type: | Fingerprint+ID Card+PIN, Fingerprint+IC Card+PIN |
|---|---|
| Special Features: | Access Control System |
| Network: | Standalone |
KR102 Access Control RFID Card Reader with Keypad Entering Password and 2 Color LED Indicators13.56MHz reader
| Card: | 13.56MHz Card Reader |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10 Degree To 60 Degree |
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
Three Arm Access Control Turnstile Barrier Gate System With Fingerprint And RFID Card Reader
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Rated Power: | 60W |
| Optional Function: | Controller And RFID Reader Or Controller And Fingerprint & RFID Reader |
RFID Card and Biometric Fingerprint Access Control System and Biometric Time Attendance System with Built-in Battery
| Product Name: | RFID Card And Fingerprint Access Control System |
|---|---|
| Type: | Fingerprint+Password+Card |
| Special Features: | Built-in Battery |
Big Capacity Biometric Fingerprint Access Control and Time Attendance with Camera and Built-in Battery TCP/IP USB
| Product Name: | Fingerprint Time Attendance And Access Control System |
|---|---|
| LCD Display: | 3.5" TFT Color Screen |
| Customized Support: | Software Reengineering, Customized Logo, Online Technical Support |
Biometric Fingerprint Access Control with Tuya APP IP68 Waterproof Keypad Touch Screen RFID Card Reader with TTLCOK APP
| Product Name: | Biometric Smart Access Control Reader |
|---|---|
| Type: | Fingerprint+APP+Passord+RFID Card |
| User Capacity: | 1000 Users (988 Common Users + 2 Panic Users +10 Visitor Users) |
KR102 Waterproof IP65 125Khz proximity access control card reader with Keypad Wiegand26/34
| Frequency: | 125KHz Proximity Card Reader With PIN |
|---|---|
| Model: | KR102E |
| Password: | 8 Bit For PIN Format |


