All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
Waterproof IP68 RFID Access Control Card Reader Remote Control with WIFI APP
| Speaker: | Programmable Audio Buzzer For Audible Confirmation Or Silent Mode |
|---|---|
| Capacity: | Card Capacity: 100 User Cards, 5 Master Cards |
| Identifications: | <=20ms |
LED RFID Access Control Card Reader CE Approved For Open And Close Door
| Model: | D8-RE |
|---|---|
| Access Mode: | Card Only |
| Max. Read Distance: | 3-5cm |
Password and RFID Card Access Control Reader Waterproof IP65
| Special Features: | Access Control System |
|---|---|
| Network: | Standalone |
| Verification Mode: | Card, PIN, PIN/Card, Card+PIN |
WIFI Tuya Smart Security Door Lock Biometric Fingerprint Access Control Reader with Metal Keypad IP66 Waterproof
| Recognition Type: | Fingerprint+APP+Passord+RFID Card |
|---|---|
| Product Name: | Biometric Smart Access Control Reader |
| User Capacity: | 1000 Users (988 Common Users + 2 Panic Users +10 Visitor Users) |
RFID Card 1D and 2D turnstile QR code access control reader with USB,RS232 or TCP/IP Interface
| Product Name: | QR/RFID Card Reader With USB Port |
|---|---|
| Identification Method: | QR Code/ LC Card/ LD Card/NFC Card |
| Communication Mode: | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
RFID Card and QR Code Access Control Turnstile QR code access control reader with USB,RS232 or TCP/IP Interface
| Frequency: | 125KHz+13.56Mhz+QR Code |
|---|---|
| Communicate: | Wiegand 26/34bits & RS485 |
| Identification Method: | QR Code|IC Card|ID Card|NFC Card |
PIN Code and RFID Card Access Control Reader Metal Cover with IP68 Waterproof and Anti-vandal Features
| Ingress Protection Grade: | IP67 |
|---|---|
| Keypad: | White Backlit, Numeric Keys 0-9, Function Keys *, #,Bell |
| Access Control Interface: | Electric Lock, Exit Button, Alarm, Doorbell, Door Sensor |
Black Access Control Card Reader Mounts Easily To Interior And Exterior Walls
| Model: | D8-RE |
|---|---|
| Display: | No LCD Display |
| Access Mode: | Card Only |
KR200 13.5Mhz IC Card Access Control Card Reader With Waterproof IP65 ABS Plastic
| Product: | IC Card Access Control Reader |
|---|---|
| Dimension: | 85*87*22.5mm |
| Operating Temperature: | -10° To +65°C |
Slim Type Standalone Proximity Reader , Wiegand 26 Access Control Rfid Reader
| Model: | A810 |
|---|---|
| Reading Range: | 3cm-5cm |
| Working Voltage: | DC12V-DC24V |


