All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
Dual Lane Drop Arm Tripod Style Access Control Turnstile Fingerprint & RFID Reader
| Model: | TS1200 Series |
|---|---|
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
| Working Temperature: | -28℃ To 60℃ |
Entry Waist High Access Control Turnstile Barrier Gate , Subway Tripod Access System
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor/outdoor(if Sheltered) |
| RFID Card: | Maximum 30/minute |
Outdoor Waterproof IP68 and Anti-vandal RFID Card Access Control Reader with Metal Cover
| User Capacity: | 2000 |
|---|---|
| Environment: | IP68 |
| Unlock Mode: | Card, PIN, Card+PIN |
Little Power Access Control Turnstile Barrier Silent Operation Compact Designed
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor/outdoor(if Sheltered) |
| RFID Card: | Maximum 30/minute |
Standalone Proximity RFID Card Access Control Reader
| Speaker: | Programmable Audio Buzzer For Audible Confirmation Or Silent Mode |
|---|---|
| Capacity: | Card Capacity: 100 User Cards, 5 Master Cards |
| Access Mode: | Card Only |
Professional UHF RFID Integrated Reader For Warehouse Access Control System
| Model: | UF-5106 |
|---|---|
| Reading Prompt: | Buzzer |
| Frequency: | 865-868MHz, 902-928MHz |
RFID Proximity Reader With Keypad , Proximity Reader Access Control System
| Model: | A812 |
|---|---|
| Alarming Time: | 1-99s (setting) |
| Idle Current: | Idle Current |
Access Control UHF RFID Integrated Reader up to 8 Meters Long Distance
| Model: | UF-5106 |
|---|---|
| Color: | White |
| Waterproof Rank: | IP65 |
Face Recognition Access Control System and RFID Card Big Capacity with DM10 SRB controller
| Model: | FacePro8 |
|---|---|
| Display: | 8 Inch Touch Screen |
| Resolution: | 1920 X 1080 |
Biometric Time Recording and Door Access Control System/Face Recognition Time Attendance Terminal with Battery(uface)
| Model: | FA1-H |
|---|---|
| Camera: | High Definition Infrared Cameras |
| Display: | LCD Display: 4.3" TFT Touch Screen |


