All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
Password Rfid Proximity Card Reader , Access Control Proximity Reader Writer
| Type: | Proximity Card Reader With Keypad |
|---|---|
| Waterproof Rank: | IP67 |
| Color: | Grey |
Power Adapter Box Signal Access Control Panel with TCP/IP and Wiegand & Door Access Control Board(C3-100/BOX)
| Description: | Single Door Access Control Panel With Power Adapter Box |
|---|---|
| CPU: | 32bit MIPS CPU |
| User: | 30,000 |
Fingerprint and RFID Card Access Control Board for 4 Doors Access Control Panel with Power Adapter Box(inBIO460/BOX)
| Product Description: | Four Doors Access Control Panel With Power Box |
|---|---|
| Communication: | TCP/IP, RS485,Wiegand In/out |
| Enclosure: | Metal Box |
Two Doors Access Control Board with TCP/IP and Wiegand Signal Access Control Panel for 2 doors(C3-200)
| Product Name: | 2 Door Access Control Panel |
|---|---|
| CPU: | 32bit MIPS CPU |
| RAM: | 32M Bits |
Small Size Touch Screen Biometric Fingerprint Access Control System with Alarm and Door Bell
| Special Features: | Time & Attendance And Access Control System |
|---|---|
| Network: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Type: | Fingerprint+Password, Fingerprint+ID Card+Password, Fingerprint+IC Card+Password |
KR101 13.56 Mhz IC Access Control Card Reader Waterproof IP65 with Wiegand 26/34 indoor or outdoor
| Card: | 13.56MHz Proximity |
|---|---|
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
| Dimension: | 77*43*16mm |
KR100 Outdoor Access Control RFID Card Reader 13.56Mhz Rfid Proximity Reader IP65 Waterproof
| Card: | 13.56Mhz Proximity |
|---|---|
| Waterproof: | IP65 |
| Verification Mode: | Card |
Building Access Control Systems Drop Arm Turnstile , Electronic Turnstile Gates
| Model: | TS1211 |
|---|---|
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
| Working Temperature: | -28℃ To 60℃ |
RFID Card Access control card reader and Password Keypad with Standard Output WG 26/34 KR202
| Product: | RFID Card Reader With Keypad |
|---|---|
| Waterproof Level: | IP65 |
| Card: | 125KHz Proximity |
KR201 RFID Card Access control card reader with Wiegand 26/34 Waterproof IP65 125Khz
| Power / Current: | DC 6-14V / Max.70mA |
|---|---|
| Material: | ABS+PC With Texture |
| Color: | Black |


