All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
Portable RFID Proximity Card Reader With Keypad High Security Level
| Model: | A810 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Alarming Time: | 1-99s (setting) |
Fashion Design Rfid Proximity Card Reader For Automatic Gate Opener
| Card: | 125KHz Proximity |
|---|---|
| Read Range: | Up To 10CM(125KHz) |
| Output Format: | 26/34bit Wiegand (default) |
DC12V-DC24V Proximity Card Reader With Keypad / 1-99s Alarming Time
| Model: | A810 |
|---|---|
| Lock Current Output: | ≤3A |
| Working Voltage: | DC12V-DC24V |
Waterproof IP65 Stainless Steel Flush-Mounted SilkID Fingerprint Reader with RS485
| Special Feature: | Waterproof Fingerprint And RFID Card Reader |
|---|---|
| CPU: | 324MHZ |
| Communication: | RS485 |
Low Voltage Alarm/Remote Control APP/Key Fingerprint RFID Card Password WIFI Wireless Remote Control Smart Door Lock
| Card+Password+Fingerprint Capacity: | 300 Groups |
|---|---|
| Unlock Mode: | App, Password, Fingerprint, Wristband, Card Or Key |
| User Capacity: | 9 Groups Administrators |
Bluetooth Fingerprint Card Reader Access Door Lock Control System Security Entry
| Model: | UL-900 |
|---|---|
| Low Power Alarm: | 4.8V |
| Bluetooth Standard: | Bluetooth 4.0 BLE |
Semi Automatic Tripod Barrier Gate , 3 Arm Turnstile No Exposed Screws Or Fasteners
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Rated Power: | 60W |
| Optional Function: | Controller And RFID Reader Or Controller And Fingerprint & RFID Reader |


