All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
KR200 125Khz RFID Card Access Control Card Reader with Output Wiegand 26/34 Waterproof IP65
| Card: | 125KHz Proximity |
|---|---|
| Verification Mode: | Card |
| Dimension: | 85*87*22.5mm |
Speed Gate Office Pedestrian Access Control Turnstile , Stainless Steel Turnstiles
| Model: | TS1222 |
|---|---|
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
| Working Temperature: | -28℃ To 60℃ |
KR201 Wiegand 26/34 RFID Card Access Control Reader 13.56Mhz Waterproof IP65
| Output Format: | 26bit Wiegand (default)/34 Bit Optional |
|---|---|
| Material: | ABS+PC With Texture |
| Card: | 13.56MHz ID Card |
KR100 125Khz Access Control Card Reader Up to 5cm Read Range Waterproof IP65 Wiegand 26/34
| Card: | 125KHz Proximity |
|---|---|
| Color: | Black |
| Material: | ABS+PC With Texture |
Wifi Tuya IP66 Waterproof Access Control System Touch Keypad RFID Card Reader Standalone Access Control with TTLock Door
| Type: | APP+PASSWORD+RFID Card |
|---|---|
| Customized Support: | Customized Logo, TT LOCK Or TUYA APP Control |
| Special Features: | Weatherproof, Door Bell Button |
KR202M13.56MHz Access Control Card Reader With Password and LED Indicator Waterproof IP65
| Card: | 13.56MHz Card Reader |
|---|---|
| LED Indicator: | 2 Color LED Indicators(Red And Green) |
| Weight: | 150g |
Vandal Proof Wireless Proximity Card Reader , Proximity Door Access Control System
| Model: | A702 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Capacity: | RFID: 2000 Password: 2000 |
Smart Home Access Control Card Reader With Password , Metal Material Case
| Model: | A808 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Capacity: | Card:2000, Password:2000 |
Standalone Keypad Card Reader Access Control
| Model: | A808 |
|---|---|
| Capacity: | Card:2000, Password:2000 |
| Card Type: | 125KHz (EM) |
100V / 240V Long Range Rfid Tag Reader , Passive Uhf Rfid Reader Winter
| Model: | UF-5106 |
|---|---|
| Color: | White |
| Working Way: | Support Auto-running, Interactive And Trigger-activating Work Mode |


