All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ card reader access control systems ] match 95 Products.
Metal Material Proximity Card Reader With Keypad 10% To 90% Operating Humidity
| Model: | A812 |
|---|---|
| Lock Current Output: | ≤3A |
| Alarm Current Output: | ≤1A |
High Security Proximity Card Reader With Keypad High Speed CPU Processor 240 Mhz ARM 9.0
| Model: | A103 |
|---|---|
| Display: | 2.4 Inch TFT Color Screen 320*240 Pixel |
| Language: | English, Spanish, Indonesian (available To Customize For Others) |
12V 1A Long User Memory Proximity Card Reader With Keypad / Time Zones Setting
| Model: | A103 |
|---|---|
| Operating Mode: | On Line/Off Line |
| Access Control Function: | Log Inquiry, Multi-verify Mode, 9-PIN ID, Scheduled Bell, Extermal Bell, 255 Time Zone, Anti-pass Back |
Big Capacity Biometric Fingerprint Access Control and Time Attendance with Camera and Built-in Battery TCP/IP USB
| Product Name: | Fingerprint Time Attendance And Access Control System |
|---|---|
| LCD Display: | 3.5" TFT Color Screen |
| Customized Support: | Software Reengineering, Customized Logo, Online Technical Support |
Fingerprint and RFID Card Access Control Reader Support Password Waterproof IP65
| Type: | Fingerprint+ID Card+PIN, Fingerprint+IC Card+PIN |
|---|---|
| Special Features: | Access Control System |
| Network: | Standalone |
Fingerprint and RFID Card Access Control Reader Support Password and BT TUYA APP
| Type: | Fingerprint+ID Card+PIN, Fingerprint+IC Card+PIN, Fingerprint+ID Card+PIN+TUYA, Fingerprint+ICcard+PIN+TUYA |
|---|---|
| Feature: | Access Control System |
| Application: | Indoor |
Password and RFID Card Access Control Reader Waterproof IP65
| Special Features: | Access Control System |
|---|---|
| Network: | Standalone |
| Verification Mode: | Card, PIN, PIN/Card, Card+PIN |
Two Doors Access Controller IP-Based Connect with Fingerprint/RFID Card Reader(inBIO260)
| Product Description: | Access Control Panel For 2 Doors |
|---|---|
| Support Fingerprint Capacity: | 3,000FPS |
| Number Of Doors Controlled: | 2 Doors |
Single Doors Access Controller IP-Based Connect with Fingerprint/RFID Card Reader(Inbio160)
| Special Feature: | Access Control Panel For Single Door |
|---|---|
| Type: | Support Fingerprint+Card Reader |
| RAM/Flash Memory: | 32M Bit/128M Bit |
Three Arm Access Control Turnstile Barrier Gate System With Fingerprint And RFID Card Reader
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Rated Power: | 60W |
| Optional Function: | Controller And RFID Reader Or Controller And Fingerprint & RFID Reader |


