All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ card reader access control systems ] match 95 Products.
Access Control Panel for Two Doors Access Control Board with TCP/IP and Wiegand Signal with Power Adapter Metal Box
| Product Name: | Access Control Board With Power Adapter Box |
|---|---|
| Number Of Doors Controlled: | 2 Door |
| Number Of Readers Supported: | 4 |
KR200 13.5Mhz IC Card Access Control Card Reader With Waterproof IP65 ABS Plastic
| Product: | IC Card Access Control Reader |
|---|---|
| Dimension: | 85*87*22.5mm |
| Operating Temperature: | -10° To +65°C |
Access Control Panel for Single Door Access Control Board with TCP/IP and Wiegand Signal(C3-100)
| Product Description: | Access Control Panel Works With Single Door |
|---|---|
| Type: | Support RFID Card Reader |
| Communication: | TCP/IP, RS-485 |
Power Adapter Box Signal Access Control Panel with TCP/IP and Wiegand & Door Access Control Board(C3-100/BOX)
| Description: | Single Door Access Control Panel With Power Adapter Box |
|---|---|
| CPU: | 32bit MIPS CPU |
| User: | 30,000 |
Face And Fingerprint Fixed Arm Bridge Half Height Turnstile Access Control System
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Rated Power: | 60W |
| Optional Function: | Controller And RFID Reader Or Controller And Fingerprint & RFID Reader |
Fingerprint 125KHz Card Smart Door Access Control System with Touch Keypad Waterproof IP66 WIFI Tuya Access Control Read
| User Capacity: | 1000 Users (988 Common Users + 2 Panic Users +10 Visitor Users) |
|---|---|
| PIN Length: | 4~6 Digits |
| Operating Voltage: | 12~28V AC/DC |
Multi-biometric Time Attendance System and Face Fingerprint Recognition Access Control Support WEB Software FA110
| Product Type: | Face, Fingerprint, Password, RFID Card Access Control With Relay |
|---|---|
| Fingerprint: | 500fps |
| Face: | 500faces |
Cloud Software Fingerprint Biometric Time Attendance System with TCP/IP and USB Port
| Type: | Biometric Time Recording |
|---|---|
| Verification Method: | Fingerprint,Password(Optional: Card Reader) |
| LCD Display: | 3.5" TFT High-definition Graphical Interface |
13.56MHz Card Reader And Writer 26bit Wiegand With External Buzzer Control
| Card: | 13.56MHz |
|---|---|
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
| Waterproof: | IP65 |
KR101 13.56 Mhz IC Access Control Card Reader Waterproof IP65 with Wiegand 26/34 indoor or outdoor
| Card: | 13.56MHz Proximity |
|---|---|
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
| Dimension: | 77*43*16mm |


