All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ card reader access control systems ] match 95 Products.
Vandal Proof Wireless Proximity Card Reader , Proximity Door Access Control System
| Model: | A702 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Capacity: | RFID: 2000 Password: 2000 |
ABS Proximity Card Reader System , Standalone Keypad Access Control System
| Model: | R09MP |
|---|---|
| Static Current: | 50-100mA |
| Material: | ABS |
Small Size Touch Screen Biometric Fingerprint Access Control System with Alarm and Door Bell
| Special Features: | Time & Attendance And Access Control System |
|---|---|
| Network: | TCP/IP, RS485, USB Host |
| Type: | Fingerprint+Password, Fingerprint+ID Card+Password, Fingerprint+IC Card+Password |
RFID Card and Biometric Fingerprint Access Control System and Biometric Time Attendance System with Built-in Battery
| Product Name: | RFID Card And Fingerprint Access Control System |
|---|---|
| Type: | Fingerprint+Password+Card |
| Special Features: | Built-in Battery |
Biometric Time Attendance System and Fingerprint Access Control System with TCP/IP and USB Port
| LCD Display: | 2.4'' TFT LCD Color Screen |
|---|---|
| Language: | More Than 40 Languages Can Be Selected |
| Fingperint Capacity: | 3,000FPS |
Building Access Control Systems Drop Arm Turnstile , Electronic Turnstile Gates
| Model: | TS1211 |
|---|---|
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
| Working Temperature: | -28℃ To 60℃ |
IP66 waterproof wireless TTLock Remote Control Smart Door Lock Standalone Keypad RFID Tuya WIFI Access Reader Door Bell
| Product Name: | Biometric Smart Access Control Reader |
|---|---|
| User Capacity: | 1000 Users (988 Common Users + 2 Panic Users +10 Visitor Users) |
| Operating Voltage: | 12~28V AC/DC |
Four Doors Access Control Board and Dual Relay Access Control System with TCP/IP Network(C4-SMART)
| Product Name: | 4 Doors Access Control Board |
|---|---|
| User: | 20,000 |
| Event: | 100,000 |
Biometric Time Recording and Door Access Control System/Face Recognition Time Attendance Terminal with Battery(uface)
| Model: | FA1-H |
|---|---|
| Camera: | High Definition Infrared Cameras |
| Display: | LCD Display: 4.3" TFT Touch Screen |
Face Access Control System Weigand Signal with Video Intercom and QR code function WIFI TCP/IP
| APP Control: | Video Intercom Function |
|---|---|
| Display: | 5 Inch Touch Screen |
| Face Capacity: | 6,000 |


