All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ card reader access control systems ] match 95 Products.
Little Power Access Control Turnstile Barrier Silent Operation Compact Designed
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Working Environment: | Indoor/outdoor(if Sheltered) |
| RFID Card: | Maximum 30/minute |
Popular Wiegand Proximity Reader , Password Proximity Access Control System
| Model: | A810 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Communication: | Wiegand 26 |
Face Recognition Biometric Time Attendance And Access Control System with Web Software FA1000
| Display: | 4.3 Inch HD Touch Screen |
|---|---|
| Face Capacity: | 500 |
| Card Capacity: | 1,000 |
Waterproof IP65 RFID Card Access Control Reader with Wiegand Signal
| Type: | ID Card Reader, IC Card Reader |
|---|---|
| Waterproof Level: | IP65 |
| Special Features: | Access Control System |
KR102 Access Control RFID Card Reader with Keypad Entering Password and 2 Color LED Indicators13.56MHz reader
| Card: | 13.56MHz Card Reader |
|---|---|
| Operating Temperature: | -10 Degree To 60 Degree |
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
Biometric Face/RFID card/Palm Access Control System and Time attendance Support WiFi and 4G Function
| Model: | FacePro1-4G |
|---|---|
| Card Capacity: | 10,000 ID Cards, (Optional: IC Card Function) |
| Transactions: | 200,000 Logs |
RFID Card Access control card reader and Password Keypad with Standard Output WG 26/34 KR202
| Product: | RFID Card Reader With Keypad |
|---|---|
| Waterproof Level: | IP65 |
| Card: | 125KHz Proximity |
Smart Home Access Control Card Reader With Password , Metal Material Case
| Model: | A808 |
|---|---|
| Waterproof Index: | IP67 |
| Capacity: | Card:2000, Password:2000 |
Fingerprint and RFID Card Access Control Board for 4 Doors Access Control Panel with Power Adapter Box(inBIO460/BOX)
| Product Description: | Four Doors Access Control Panel With Power Box |
|---|---|
| Communication: | TCP/IP, RS485,Wiegand In/out |
| Enclosure: | Metal Box |
Two Doors Access Control Panel with Power Adapter Box Support Access 3.5 Software TCP/IP/RS485/Wiegand(inBio260/BOX)
| Description: | Two Doors Access Control With Power Adapter Box |
|---|---|
| Number Of Doors Controlled: | 2 Doors |
| RAM/Flash Memory: | 32M Bits/128M Bits |


