All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ card reader access control systems ] match 95 Products.
Biometric Fingerprint Time Attendance System Device with built-in Battery Support RFID Card Reader
| Product: | Biometric Time Recording |
|---|---|
| Fingerprint Reader: | BioID Fingerprint Sensor(Anti-fake) |
| Fingerprint: | 5,000FPS |
4 Doors Access Control Panel with Power Adapter Metal Box/Access Control Board with TCP/IP & Wiegand Signal(C3-400/BOX)
| Product Description: | 4 Door Access Control Panel With Box |
|---|---|
| Type: | Support RFID Card Reader |
| LED Indicator: | Yes, LED Indication For Communication, Power, Status And Punch Card |
Access control panel Single doors control board Wiegand in/out TCP/IP WEB based access door control system (C1-smart)
| Product Name: | Access Control Board |
|---|---|
| Reader Ports: | 2 Readers |
| User Capacity: | 20,000 |
Access Control Panel for Four Doors Access Control Board with TCP/IP and Wiegand Signal(C3-400)
| Description: | Access Control Panel For 4 Doors |
|---|---|
| Power: | DC9.6V-14.4V, Rated Max.1A |
| Communication: | RS485, TCP/IP |
Two Doors Access Control Board with TCP/IP and Wiegand Signal Access Control Panel for 2 doors(C3-200)
| Product Name: | 2 Door Access Control Panel |
|---|---|
| CPU: | 32bit MIPS CPU |
| RAM: | 32M Bits |
Access Control Panel Single Doors Control board Wiegand in/out TCP/IP WEB based with Power Adapter Box (C1-SMART/BOX)
| Product Name: | Access Control Board With Power Adapter Box |
|---|---|
| Wiegand Format: | Wiegand 26-40 Bit |
| Power Supply: | DC12V/ 4-7A |
Four Doors Access Control Board and Relay with Power Adapter Access Control System with TCP/IP Network(C4-SMART/BOX)
| Product Name: | 4 Doors Access Control Board With Power Adapter Box |
|---|---|
| Power Supply: | DC12V/ 4-7A |
| Static Current: | 50-100mA |
Single Doors Access Control with Power Adapter Box IP-Based Connect Support Fingerprint/RFID Card Reader(Inbio160/box)
| Description: | Single Door Access Control Panel With Power Adapter Box |
|---|---|
| Fingerprint Capacity: | 3,000FPS |
| Output Port: | 2ea (1 FORM-C Relay Output, 1 FORM-C Relay For AuxOutput) |
Speed Gate Office Pedestrian Access Control Turnstile , Stainless Steel Turnstiles
| Model: | TS1222 |
|---|---|
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
| Working Temperature: | -28℃ To 60℃ |
Large Capacity ID Card Reader 125KHz and Face/Fingerprint/Palm Time Attendance and Access Control System
| Model: | FA1-H |
|---|---|
| LCD Display:: | 4.3" TFT Touch Screen |
| Capacity: | Face:12,000;Fingerprint:20,000;Palm:6,000; Card:20,000(optional);Logs:200,000 |


