All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ card reader access control systems ] match 95 Products.
Gym Football Fingerprint Access Control Turnstile For Entrance , Metal Turnstile Gate
| Power Requirements: | AC 220V/110V, 50/60HZ |
|---|---|
| Rated Power: | 60W |
| Optional Function: | Controller And RFID Reader Or Controller And Fingerprint & RFID Reader |
Face Recognition system Biometric Time Attendance System and access control with web software attendance
| Model Name: | FA2000 |
|---|---|
| Description: | Speed Face Access Control And Time Attendance Terminal |
| Face Capacity: | 1,500 |
Airport Access Control Equipment Waist High Turnstile Gate Security And Convenience
| Model: | TS1022 |
|---|---|
| Optional Function: | Controller And Fingerprint & RFID Reader |
| Power Supply: | AC 110V/220V, 50/60Hz |
4G Biometric Time Attendance System
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Biometric Fingerprint Access Control and Time Attendance System with TCP/IP/USB and battery
| Special Features: | Access Control System, Built-in Battery |
|---|---|
| Customized Support: | Software Reengineering, Customized Logo, Online Technical Support |
| Verification Type: | Fingerprint+Code |
Touch Panel Fingerprint and RFID Card Access Control Reader Support Password and WIFI APP
| Special Feature: | Access Control System |
|---|---|
| Network: | TCP Or Standalone |
| Communication: | WIFI As Optional Function |
RFID Proximity Card Access Control Reader with Webserver and Anti-pass Back Function
| Features: | RFID Card Access Control System |
|---|---|
| Access Mode: | Card Only, PIN Only, Card+PIN |
| Card Capacity: | 30,000 Cards |
RFID Card Reader Time Attendance and Fingerprint Access Control Terminal with Battery
| Usage: | Time Attendance And Simple Access Control System |
|---|---|
| Language: | Over 40 Types Multi-language To Select |
| Verification: | Fingerprint+ID Card+USB Port |
Standalone Proximity ID Card Access Control and Color screen Time Attendance system
| Special Features: | RFID Card Access Control And Time Attendance Terminal |
|---|---|
| Type: | RFID Card+Password |
| LCD Display: | 2.0-inch TFT LCD Color Screen |


