All Products
-
Smart Home Security Alarm System
-
Fingerprint Access Control System
-
Fingerprint Time Attendance System
-
Face Access Control System
-
Wireless Smart Door Lock Tuya TTLock
-
Access Control Reader
-
Door Access Control Panel
-
Electric Magnetic Lock
-
Electric Bolt Lock
-
Electric Striker Lock
-
Electric Lock Bracket
-
RFID Card Tag
-
Access Control Turnstile
-
Door Exit Button
-
Guard Tour Patrol System
-
Parking Management System
-
Walk Through Metal Detector
-
USB Fingerprint Scanner
Keywords [ access control rfid reader ] match 108 Products.
RFID Card Reader Time Attendance and Fingerprint Access Control Terminal with Battery
| Usage: | Time Attendance And Simple Access Control System |
|---|---|
| Language: | Over 40 Types Multi-language To Select |
| Verification: | Fingerprint+ID Card+USB Port |
Standalone Proximity ID Card Access Control and Color screen Time Attendance system
| Special Features: | RFID Card Access Control And Time Attendance Terminal |
|---|---|
| Type: | RFID Card+Password |
| LCD Display: | 2.0-inch TFT LCD Color Screen |
Biometric Drop Arm Tripod Turnstile Gate RFID Reader And SUS304 Stainless Steel
| Model: | TS1011 |
|---|---|
| Optional Function: | Controller And RFID Reader |
| Power Supply: | AC 110V/220V, 50/60Hz |
Battery Fingerprint and RFID Card Time Attendance and Access Control System with USB port
| Usage: | Time Attendance And Access Control System With Bettery |
|---|---|
| LCD Display: | 2.8-inch TFT Screen |
| Speaker: | Voice Prompt (language Can Be Selected) |
Password Rfid Proximity Card Reader 125khz Beep Speaker With EM Lock
| Model: | A702 |
|---|---|
| Card Type: | EM |
| Speaker: | Beep |
Waterproof Fingerprint and RFID Card Reader work with Access Control Panel FR1200
| Type: | Fingerprint Reader |
|---|---|
| Sensor: | Opticals Sensor |
| Resolution: | 1280 X 960 |
Biometric Fingerprint Access Control System and RFID Card Reader Time AttendanceTerminal with Battery
| Usage: | Biometric Time Attendance With Relay |
|---|---|
| LCD Display: | ANDROID, IOS |
| Screen Size: | 2.8-inch TFT Screen |
13.56MHz Card Reader And Writer 26bit Wiegand With External Buzzer Control
| Card: | 13.56MHz |
|---|---|
| Read Range: | Up To 5CM(13.56MHz) |
| Waterproof: | IP65 |
4G Biometric Time Attendance System
| System: | Android System |
|---|---|
| CPU: | Quad-core,1.5G Hz |
| Camera: | 2MP Dual Camera |
Biometric Face/RFID card/Palm Access Control System and Time attendance Support WiFi and 4G Function
| Model: | FacePro1-4G |
|---|---|
| Card Capacity: | 10,000 ID Cards, (Optional: IC Card Function) |
| Transactions: | 200,000 Logs |


